Porównanie ofert Porównanie Telefonów

Abonamenty No Limit z telefonem – zestawienie

abonamenty no limit

Abonamenty No Limit z telefonem – zestawienie

Kiedy przychodzi do telefonów komórkowych oraz taryf operatorów, każdy ma inne potrzeby. Jedni będą poszukiwać najtańszej oferty, ponieważ telefon służy im tylko i wyłącznie do dzwonienia. Ktoś inny będzie chciał fajnego telefonu z abonamentem w rozsądnej cenie. Niemal każda nisza tego rynku została zapełniona przez mniejsze lub większe sieci komórkowe. Jedną z takich nisz są abonamenty no limit.

Abonamenty no limit wraz z dołączonymi do nich telefonami mają bardzo dobrze sprecyzowanych odbiorców. Jeżeli szukasz oferty, w której dostajesz wszystko w ramach abonamentu i chcesz mieć do tego taki telefon, jaki Ci się zamarzy – abonamenty no limit są właśnie dla Ciebie. Tutaj cena będzie miała drugorzędną rolę – innymi słowy, nie liczy się „za ile”, tylko „jak dużo mi dacie”. Poniższe zestawienie właśnie coś takiego odzwierciedla.

Wybraliśmy dla Was oferty, które cechowało kilka prostych rzeczy:

  • Nielimitowane minuty/SMSy/MMSy do wszystkich w kraju
  • minimum 20 GB pakietu danych
  • możliwość wyboru w ofercie topowych smartfonów

Pierwszej kwestii chyba nie muszę tłumaczyć. Pakiet danych w takiej ofercie na Abonamenty No Limit powinien być na tyle duży, aby móc swobodnie korzystać z niego nie tylko do przeglądania internetu w telefonie, ale też abyśmy mogli udostępniać go innym urządzeniom lub aby bez obaw pobierać duże pliki. Wybór flagowych telefonów też należy wytłumaczyć. Uznaliśmy, że jeżeli ktoś szuka oferty, od której oczekuje wszystkiego bez dodatkowych opłat, będzie też chciał telefon, na którym będzie mógł w pełni korzystać z takich udogodnień. Poniższe zestawienie jest aktualne na dzień 04.12.2017. Każda uwzględniona taryfa to umowa na okres 24 miesięcy.

Abonamenty No Limit z telefonem – zestawienie
[supsystic-tables id=37]

 

Podsumowanie Abonamenty No Limit

Abonamenty no limit ze słuchawkami przedstawiają ciekawy obraz. W końcu jak coś jest nielimitowane, to będzie takie niezależnie od tego, kto nam to daje. trochę inaczej będzie to już wyglądać z internetem. Zarówno Play, jak i T-Mobile chwalą się brakiem limitu danych, jednak po przekroczeniu w danym miesiącu 10 GB, w obu przypadkach prędkość internetu zostanie ograniczona do 1 Mb/s. Tak więc musimy wybrać, co jest dla nas ważniejsze szybkość transferu, czy wielkość paczki internetu.

Ceny wybranych smartfonów mogą robić wrażenie, jednak tak jak już wspomnieliśmy, specjalnie wybraliśmy topowe słuchawki. W przypadku Orange miesięcznie będziemy płacić 216,99 złotych wraz z ratą za telefon. W Plusie razem z ratą zapłacimy 223,99 zł.

Do tego ceny abonamentów są dość porównywalne. A i telefony, jakie są dostępne u każdego z operatorów to przecież są te same modele. Więc ciężko jest znaleźć coś, czym różnią się te oferty. To, na co my zwróciliśmy uwagę, to dodatkowe usługi. Play oprócz serwisu Tidal daje nam roczny dostęp do platformy ShowMax. Z Orange posłuchamy bez opłat Spotify przez pół roku, a prze 30 dni będziemy mogli liczyć na darmową naprawę ekranu telefonu. Plus daje nam miesiąc darmowej telewizji, brak opłaty abonamentowej do lutego oraz kilka innych usług na próbę (między innymi nawigacja, czy serwis wyświetlacza). Oferta T-Mobile ma usługi i pakiety, które pozwolą nam na korzystanie z różnych aplikacji bez zużywania pakietu internetowego. Mamy też tutaj 90 dni serwisu Tidal.

Wybór taryfy dla siebie może być tutaj naprawdę trudny i mogą o tym zadecydować detale. Oraz własna opinia o każdym z operatorów. Stąd też zawsze warto najpierw skontaktować się jeszcze z każdą z sieci i porównać, co nam zaoferują przez telefon. Zawsze mamy wtedy szansę na załapanie się na „coś ekstra”.

Abonamenty No Limit z telefonem – zestawienie
4.7 (93.33%) 21 votes