Porównanie ofert

Najlepszy abonament no limit z roamingiem bez telefonu

abonament no limit z roamingiem

Najlepszy abonament no limit z roamingiem bez telefonu

Każdy oczekuje czegoś innego, kiedy przychodzi do szukania ciekawych ofert związanych z telefonicznymi taryfami. Stąd też szukamy przeróżnych sposobów na porównywanie tego, co nam oferują operatorzy sieci komórkowych w Polsce. Dzisiaj przedstawiamy wam, jaki możemy dostać abonament no limit z roamingiem i bez telefonu.

O ile kilka miesięcy temu, kiedy Unia Europejska wprowadzała nowe zasady dotyczące roamingu, zaledwie kilku operatorów oferowało w ramach swoich taryf faktycznie darmowe usługi poza terenem Polski. Teraz jednak dzięki walce o klienta o wiele więcej operatorów daje nam możliwość bezstresowego korzystania z telefonu na terenie Unii Europejskiej. Abonament no limit z roamingiem oferuje kilkunastu operatorów. W tym zestawieniu zebraliśmy oferty które:

  • oferują darmowe, nielimitowane minuty i SMSy na terenie Unii
  • W ramach taryfy mają również darmowy pakiet danych do wykorzystania w UE

Najważniejszy dla nas w tym zestawieniu był przede wszystkim pakiet danych za granicą, zwłaszcza, że nielimitowane minuty i SMSy w Unii Europejskiej w takich abonamentach stały się standardem. W daleszej kolejności patrzyliśmy na cenę, ogólny pakiet danych oraz dodatkowe usługi. Zestawienie jest aktualne na dzień 19.12.2017.

Najlepszy abonament no limit z roamingiem bez telefonu – zestawienie
[supsystic-tables id=44]

*W kraju/na terenie Unii Europejskiej

Reasumując… abonament no limit z roamingiem

Najciekawsze wydają się oferty najtańsze, czyli te od Plusha i Lajt Mobile. Z tym że pluszowy operator oferuje trochę więcej internetu i pozwala na korzystanie z portali społecznościowych i YouTube’a bez obawy o pakiet danych. Red Bull Mobile jest zaraz za nimi. Ta trójka oczywiście nie jest idealna, ponieważ za najniższą cenę jednak oferuje nam najmniej internetu na terenie UE.

Nju i Multimedia mają niemal identyczne oferty, jednak Nju z czasem daje nam coraz więcej internetu, więc jeżeli spodziewamy się za rok zużywać przez telefon ponad 20 GB miesięcznie, to warto zastanowić się nad tą taryfą.

Kolejne dwie oferty to najdroższe w zestawieniu taryfy w których jednak abonament no limit z roamingiem zapewnia nam najwięcej internetu na terenie państw Unii Europejskiej. W obu też mamy kilka miesięcy dodatkowych usług za darmo. Więc jeżeli wahamy się pomiędzy tymi ofertami, wystarczy wybrać, czy interesuje nas więcej internetu (Plus), czy też niższa cena (Orange).

W przypadku Play’a i T-Mobile znów możemy mówić o identycznych ofertach. Są bardzo porównywalne, ale Play ma przewagę w postaci tradyjnych już w tej sieci darmowych usług serwisów Tidal i ShowMax. Jednak nie są one na tyle tanie jak te najtańsze taryfy w zestawieniu, ani nie oferują tyle internetu w UE, co te najdroższe.

Jeżeli interesuje nas abonament no limit z roamingiem, ale wolimy mieć telefon osobno, to trzeba przyznać, że zakres ofert jest w takim przypadku bardzo szeroki. Stąd też nikt nie powinien mieć problemu z wyborem, tego co jest dla niego najlepsze. Niezależenie od tego, czy chcemy coś taniego, czy też czegoś, co pozwoli nam na nieskrępowane korzystanie z telefonu za granicą.

Najlepszy abonament no limit z roamingiem bez telefonu
4.7 (93%) 20 votes