Promocje

50 GB od Orange za zakup i rejestrację startera

Orenż logoJeżeli we wrześniu planujecie kupić i zarejestrować starter do Orange, zróbcie to w Żabce albo we Freshmarkecie. A to dlatego, że w tym miesiącu za zakup i rejestrację startera w tych sklepach otrzymamy bonusowe 50 GB.

Dużo internetów za rejestrację

Aby skorzystać z tej promocji, trzeba kupić dowolny starter Orange Yes albo Orange Free na kartę. Następnie musimy zarejestrować numer ze startera w jednym ze sklepów wybranych sieci. Wtedy otrzymamy bonusowe 50 GB do wykorzystania w ciągu 14 dni od jego aktywacji. To, czego nie wykorzystamy z tego pakietu, traci ważności i przepada.

Ta promocja trwa od 1 do 30 września i każdy zakup i rejestracja numeru w tym czasie pozwala nam na otrzymanie jednego takiego bonusu. Aby go aktywować, musimy użyć specjalnego kodu, który otrzymamy od sprzedawcy, który należy wysłać SMS-em pod wskazany przez niego numer.

Oczywiście darmowe 50 GB możemy odebrać tylko w czasie trwania promocji. Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wysłania SMS-a z kodem. Pakiet który otrzymamy, gdzie wykorzystywany w pierwszej kolejności i jest ważny tylko na terenie naszego kraju. Aby sprawdzić ważność i stan bonusu, należy wysłać SMS-a z treścią ILE DANYCH na numer 901 albo dzwoniąc pod numer *500.